Już od 8 lat firma SOLDAR doradza klientom w zakresie instalacji fotowoltaicznych. W tym czasie firma zdobyła duże zaufanie na rynku, wykonując wiele projektów fotowoltaicznych. Pozwoliło to uzyskać łączną zainstalowaną moc 1 Megawata, która w ciągu roku może wyprodukować do 1000MWh czystej energii elektrycznej, dając wymierne korzyści finansowe naszym klientom.

Rynek fotowoltaiki, jak i sama idea stosowania tego najbardziej dostępnego źródła energii odnawialnej, wciąż pozostaje mocno niedoceniona w Polsce. Jednak, pomimo takiej sytuacji, powstaje obecnie coraz więcej małych, średnich oraz dużych instalacji fotowoltaicznych. Dzieje się tak, ponieważ firmy takie jak SOLDAR – będąca pionierem branży PV w kraju – kładzie duży nacisk na partnerską pracę ze swoimi klientami. Ma to na celu umożliwienie komfortowego oraz bezpiecznego korzystania z inwestycji, którymi są instalacje fotowoltaiczne.

Współpracując z firmami i osobami prywatnymi na terenie całego kraju, SOLDAR wykonał dotychczas tak wiele różnych instalacji, jak wiele było potrzeb i celów inwestorów. Słuchając i analizując oczekiwania klientów, dla których miała powstać dana instalacja, realizujemy projekty na wszelkiego rodzaju powierzchniach, takich jak dachy, fasady budynków czy bezpośrednio na gruncie. Wszystkie komponenty, na których firma opiera swoje działania, są wynikiem kooperacji z najlepszymi producentami w branży fotowoltaicznej, co w efekcie daje gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Kontynuując realizację rozpoczętych projektów wraz z ciągle rosnącą liczbą nowych inwestorów zainteresowanych współpracą z SOLDAR, możemy z optymizmem patrzeć na nasz dalszy rozwój i umacnianie relacji z klientami. Miejmy nadzieję, że szybkie zakończenie procedury legislacyjnej ustawy OZE uchwalonej przez Sejm, jak i udzielane poprzez różnorodne programy dopłaty, pozwolą osiągnąć jeszcze wyższy poziom satysfakcji wśród naszych klientów.

Dziękując wszystkim, którzy nam zaufali i związali się z SOLDAR na długie lata bezpiecznej partnerskiej współpracy, pragniemy zwrócić uwagę, że to właśnie dzięki nim, obecnie SOLDAR to jedna z czołowych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce.

Zdjęcia z wykonanych przez SOLDAR instalacji, znajdą Państwo na stronie http://www.soldar.pl/realizacje/

 

SOLDAR
W stronę słońca…